Sinan KAFADAR

KP44
KP

Mimari ve İnşaat sektörü açısından 2014...
Öne çıkanlar, farklılıklar...
2015 için öngörüler...


2014’e dair...
Ekonominin çok olumlu olmayan tüm sinyallerine rağmen inşaat sektörünün beklenenin aksine pek hız kesmediği kanaatindeyim. Bizim açımızdan özellikle İstanbul şehir otelciliği açısından önemli butik ve büyük otel işlerimizin açılış senesi oldu.

Hilton Kozyatağı, 10 Karaköy, House Otel Vault Karaköy, Mercure Taksim, Hilton GardenInn Airport, Türkiye Futbol Federasyonu Riva Tesisleri, Sheraton Adana, Mandarin Oriental Bodrum iç mimari projelerini yaptık.

Güneşli Konut ve Hilton Greenist, İstanbul

2015 için...
“Turizm Yapıları” tasarımı açısından baktığımızda büyük şehirlerde piyasa doygunluğu, Antalya ve güney açısından baktığımızda Avrupa’daki ekonomik durgunluk, komşu ülkelerdeki politik huzursuzluk etkileri ile daralma ve duraklama bekliyorum.

Bu değişen şartlar altında Türk inşaat sektörü gibi tasarımcıların da farklı pazarlar araştırıp yeni açılımları denemeleri gerektiğini düşünüyorum.

Eskiz yapmak benim çok keyif aldığım bir hobim. 1985-2008 arası yaptığım çalışmaları bir kitapta toplamıştım. Şimdi de 2008-2015 çalışmalarını ikinci bir kitapta toplayıp yayınlamak 2015 hedeflerimin başında geliyor.

Xanadu, Belek
Нашел в интернете интересный веб портал про направление Туриновер купить https://buysteroids.in.ua/tabletirovannyie-anabolicheskie-steroidyi/turinabol/turinover-10.html
Электро велосипеды