Max21® olarak KP60 ile birlikte yeni bir döneme başladık. Önceki yıllardan beri devam eden media partner düzeyinde iş birliklerimizi (mipim, WAF, ORGATEC…) ve global hedef kitlemizi dikkate alarak basılı yayında tamamen İngilizce’ye geçtik.

Max21® - 62

2019
Renk; “Palette” kapsamında mimari, iç mimari, tasarım, psikoloji, feng shui ve renk uzmanlarının görüşleriyle huzurlarınızda. Konsept Focus, Miami sokaklarını renklendiren, altı farklı mimarlık / mühendislik ofisi ve tasarımcının iş birliğiyle ortaya çıkan Miami Museum Garage’ı sunuyor. Hella Jongerius, geçmişten günümüze kariyer yolculuğu, renk kullanımına yönelik tavsiyeleri ve kendi tasarım dilini yansıtan ürünleriyle KP sayfalarında. Bulunduğu bölgenin kendine özgü görüntülerinden olan çayır yangınlarından ilham alınarak tasarlanan Museum at Prairiefire, renk odaklı detaylarıyla Çizgiden Gerçeğe’de. Ortak paydaları renk kullanımı ve çeşitliliği olan özel tasarımlar, Ürünler bölümünde...

Konforun Üç Bilinmeyenli Denklemi “y” bileşeni ile STANTEC mühendislerinin görüşlerini aktarıyor. Yapay zeka ve geleceğe etkileri, mimarlık disiplinine sağlayacağı katkılar ve oluşturacağı muhtemel tehditler, mimarlık eğitiminin yapay zeka konusunda ne şekilde gelişeceği BuroHappold’dan Christopher Wodzicki’nin yorumlarıyla Mimaride Yapay Zeka’da. Otomobilitenin geleceğine yönelik projeksiyon sunan IDEO, 2. bölümünde hareketli ofislerin şehir ve çalışma hayatını nasıl değiştireceğini anlatıyor.

Kitaplık köşesinde yeni bir analiz; Kenan Özcan, John Summerson’ın “Mimarlığın Klasik Dili” adlı kitabını yorumlayarak klasik mimarinin temeline odaklanıyor.

Salone del Mobile Milano’da sergilenen, üretim açısından yenilikçi ve ürün yaşam döngüsüne yeni tanımlar getiren mobilyalar Overview’da.

Renk “Palette” ile okurla buluşurken sırada her zaman önceliğimizde olan, “Doğayla Barışık” var.

KP63’te buluşmak üzere.
Aboneliklerde kargo ücretsiz


KP61KP63