Max21® - 49

2016
“Vücudun bazı hareketleri çok hızlıdır. Hareketi kontrol etmek için vücudun periferik bölümlerinden gelen sinyallerin beyne kadar lif boyunca gitmesi ve verilen yanıtın yeniden perifere taşınması için gerekli zaman yoktur. Beyin bu durumda ileri besleme (feed forward control) ile gerekli kasların kasılmasını sağlar. Hareketle ilgili olarak beyne ulaştırılan duyusal sinirler daha sonra, beyne yapılan hareketin
yapılmak istenen hareket olup olmadığı konusunda bilgi verir. Eğer yapılan hareket yapılmak istenen hareket değilse, bir sonraki durumda kasa gönderilen ön beslemeli sinyaller düzeltilir. Bu tip kontrole adaptif kontrol denir.”
Bir yılın sonu, diğerinin başlangıcı. Deneyimleri süzüp ileriye bakmak için şüphesiz en uygun zaman.

Max21® Ocak-Şubat-Mart sayısı önceki deneyimlerinden aldığı ders ve saptamalardan yola çıkarak vizyonunu çizen, vizyon çizmek isteyenlere yol gösteren ve örnek oluşturanlara; onların “feedback”i “feed forward”a dönüştüren süreç ve yöntemlerine odaklanıyor. Tüm bunların yaşam alanlarımıza nasıl yansıdığını inceliyor. 2016’ya dair projeksiyonların izini sürüyor.

Hepsi Max21® Ocak-Şubat-Mart sayısında...
Aboneliklerde kargo ücretsiz


KP48KP50
https://progressive.ua

стоимость ремонта квартиры киев

качественная мебель