Mimarlar ve Markaları III

BARIŞ ÇOKCAN
Max21 Dergisi ile yaklaşık bir yıl önce tanıştım ve o günden beri yayınlarını düzenli olarak takip etmekteyim. Dergi uluslararası platformda sektörün rağbet gösterdiği başarılı yayınlar ile aynı düzeyde. İnşaat ve endüstri sektöründeki tasarımcıların dünyadan ve ülkemizdeki başarılı çalışmalarını sıra dışı bir çizgi ile bizlerle buluşturmasını son derece etkileyici buluyorum. İyi bir mimar veya tasarımcının özgün fikirler üretebilmesi için de sağlam bir kişiliğinin olması gerekiyor. Max21 Dergisi de bu özelliğe fazlasıyla sahip.

Boran EKİNCİ
Max21 Dergisi'nin mimarlık mesleği ve camiasına çok katkıları olduğu kanaatindeyim. Mimarlık basınının zenginleşmesi açısından önemli ve geleceğe dair yeni kapılar açtığını düşünüyorum.

Çağla AKYÜREK ELMAS
Mart 2012 sayısını (kadınlar gününü düşünerek) biz ‘kadın mimarlar’a ayırarak, bu ince davranışınızla zaten diğer yayınlardan farklı olduğunuzu belli ettiniz. Baskı kaliteniz, seçtiğiniz konular, titiz yaklaşımınız ile hep bir adım öndesiniz. Aynı enerjinizin devam etmesi dileklerimle…

Dilgün SAKLAR
Max21 Dergisi, mimarlık yayın hayatında, mimarlık, iç mimarlık ve malzeme ile ilgili yeni projeler ve bilgileri farklı renkte ve solukta getiren bir dergi oldu. Derginin tasarımını, kalitesini ve içeriğini beğeniyor ve keyifle takip ediyorum.

Emin Ertuğrul YURDAKUL
Max21 Dergisi, mimarlık ve tasarım dünyasına ait pek çok konu başlığını okuyucuya zengin bir şekilde sunuyor. Türkiye ile sınırlı kalmayıp uluslararası çalışmaları da gözlemek isteyen okuyucuların ilham bulabileceği bir kaynak. Mimarların proje ve görüşlerinin böyle bir yayında yer bulması, hem bizler için hem de sektörü takip edenler ve sektöre yeni adım atacak olanlar için oldukça değerli.

Emre KUZLU
Max21 Dergisi, mimarlık ve tasarım dünyasını çok boyutlu olarak ele alması ve aynı anda mimarlık teorisine ve pratiğine bir arada yer vermesi nedeniyle Türkiye mimarlık dünyası için çok önemli. Bir yandan Türkiye ve dünyadaki çağdaş ve güncel projeleri takip etme imkânı sunuyor, diğer yandan güncel mimarlık tartışmalarına yer veriyor. Böylece Türkiye’deki mimarlık pratiğini dünyadaki örneklerle kıyaslama imkânı veriyor. Ayrıca biz mimarların fikirlerine yer vermesini çok değerli buluyorum.
Aboneliklerde kargo ücretsiz
http://tokyozakka.com.ua

евроремонт квартир

кухни киев