Mimarlar ve Markaları IV

Adnan KAZMAOĞLU
Max21 dergisi önemli bir misyonu yerine getiriyor; yapı sektörü, mimarlar ve işvereni ortak bir zeminde buluşturuyor. Mimarların nitelikli yapılarının yanı sıra yeni projelerini, hayallerini yayımlayarak fonksiyonel bir mimarlık platformu oluşturuyor. Bunu da kendisi geri çekilip, sahneyi oyunun aktörlerine bırakarak yapıyor. Derginin mimarlık ve tasarım çevrelerine, yapı sektörünün gelişimine giderek artan katkısı olacağını düşünüyorum.

Can ELMAS
Max21 dergisine bizlere sayfalarında yer verdiği için teşekkür ederim. Kaliteli dergicilik anlayışı ile daha pek çok başarılı projelere imza atacağına inanıyorum.

Cağlayan TUĞAL?
Dergiyi elinize aldığınızda her sayfası ayrı, ayrı düşünülüp, emek harcanarak oluşturulmuş bir dergi olduğunu hemen anlıyorsunuz. Konular birbirini tamamlayacak şekilde seçilmiş, grafik ve renk-algı ön planda tutulmuş. Alıp kitaplığınızda saklayabilirsiniz.

Gül GÜVEN
Mimarlığın kamuoyunu oluşturmak üzere çok önemli olan mesleki yayınlar, dünyada ve ülkemizde, sanal medyaya rağmen önemini korumaktadır. Derginiz bu yaratıma destek olmakla beraber; görsel ve yazılı sunumlarındaki başarı, ele alınan konuların çeşitlenmesi, baskı kalitesinin yüksek olması ile güzel bir koleksiyonun da oluşmasına katkı sağlamaktadır.

Hakan YÜRÜOĞLU
Bir iç mimar olarak, hem estetik algı hem de mesleki gelişimimi daim kılmak adına, özellikle ülkemizdeki sektörel yazılı basını yakından takip ediyorum. Emlak reklamları, basma kalıp görseller, yaratıcı projelerden uzak onlarca derginin içerisinde, her ay sabırsızlıkla beklediğim Max21 gibi iceriği dolgun, özenle hazırlanmış; sadece konut değil aynı zamanda turizm sektöründeki öncü projelere de yer veren ve belli bir görsel çıtanın üzerinde kalmayı başarabilen bir dergiyi okumanın keyfi bir başka!

Kurtul ERKMEN
Max21 süreli yayını Türkiye'de zor bir sektörün çetin tartışmalara açık bir bölgesinde iyi işler çıkartmaya çalışıyor. Mimarlar arası bilgi paylaşımı ve diyaloğuna yaptığı katkıları önemsiyor ve başarılı yayın hayatının morenı diliyorum.

Gürhan BAKIRKÜRE
Kariyerinin başında olan genç Max21 dergisine de aynı şekilde, devamlı kendilerini yeniledikleri, sorguladıkları, uzun ömürlü ve başarılı bir yayın hayatı diliyorum.

Selçuk AVCI
Max21'i ilk elime aldığımda yakışıklı bir dergi olduğunu düşündüm. Sonra reklam seçimlerine baktım, bunlar bile yakışıklı. Orada isimlerini yanına yazamayacakları hiçbir ürün yok. Reklamcı seçimi bile bir konsepte oturtulmuş. Dijital yayınlar devrinde, bir hakiki dergiye dokunmanın mutluluğunu yaşatıyor.

Oktay NAYMAN
Max21 ilginç bir dergi. İlginçliği şuradan kaynaklanıyor: Bu derginin sayfalarında mimarlar, tasarımcılar, peyzaj mimarları ve üretim firmaları gerçek bir proje uygulamasında olduğu gibi bir araya geliyor. Bundan dolayı sadece bir disipline hitap eden yayınlarda olmayan bir içerik zenginliği var Max21’in. Kendi mesleğinizden olmayan değerli tasarımcılarla tanışıyorsunuz, onların bakış açılarını ve yarattıkları ürünleri izliyorsunuz. Kanaatimce Max21 tasarım alanında daha önce denenmeyen bir boşluğu dolduruyor. Max21’in yayın ekibini tebrik eder, başarılarının morenı dilerim.

Max21®'den…
Mimarlar ve Markaları kitap serimize konuk etme fırsatı bulduğumuz tüm mimarlara öncelikle konuğumuz oldukları için teşekkür ederiz. Dergimizi onore eden görüşlerinin yanı sıra yönlendirmeleri ve önerileriyle de ufkumuzu açtılar. Yapmayı planladıklarımıza ilham kaynağı oldular.
Sonsuz teşekkürler…
Saygılarımızla.
Aboneliklerde kargo ücretsiz
https://showroom-kiev.com.ua

Этот классный веб портал со статьями про цейлонский черный чай.
жалюзи деревянные цена